Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Area C
Area D

eSmart

Poprzez eSmart, usługę opakowaniową Smurfit Kappa dla e-commerce, nasi eksperci mogą przeanalizować i zoptymalizować wydajność opakowań Twojej firmy w 12 obszarach biznesowych

Dowiedz się więcej

Opakowania konsumenckie

Opakowania dla konsumentów odgrywają bardzo ważną rolę w przyciąganiu i komunikowaniu kupującym wartości marki. Nasze holistyczne podejście do opakowań uwzględnia potrzeby marketingu i łańcucha dostaw. Mamy więc pewność, że nasze opakowanie spełnia wymogi wizerunkowe i funkcjonalne.

Dowiedz się więcej

Słodycze

Na półce, ladzie czy na końcu sklepowej alejki – przyciągnięcie wzroku kupujących to klucz do udanej sprzedaży. Stosując naukowe podejście do opakowań słodyczy jesteśmy w stanie zwiększyć widoczność produktów, ułatwić nawigację oraz wzmacniać Twoją markę w celu zwiększenia sprzedaży.

Dowiedz się więcej
Area E
​Zrównoważony rozwój

Raport Zrównoważonego Rozwoju

Smurfit Kappa dokonała kolejnego kroku w kierunku osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju wraz z publikacją swojego 11. raportu. Raport pokazuje postępy w osiągnieciu celów w pięciu priorytetowych obszarach (Lasy,Zmiany Klimatyczne, Woda, Odpady i Ludzie) oraz sposób osiągniecia ambitnych celów usalonych na rok 2020.

Pobierz raport

Kontrola pochodzenia produktu

Dzięki certyfikacji pochodzenia produktu uzyskujemy gwarancję odpowiedzialnego zarządzania źródłami pochodzenia surowca. Zobacz co kontrola pochodzenia produktu wnosi do Twojego biznesu.

Dowiedz się więcej
Area F
​Odkryj Smurfit Kappa

Open the Future

Zobacz nasze filmy na temat innowacyjności i współpracy, aby przekonać sie jak nasze rozwiązania opakowaniowe moga wpłynać na rozwój Twojego biznesu

Odwiedź openthefuture.pl

SupplySmart

Linia pakująca w firmie Bike Fun International działa dwa razy szybciej, za połowę kosztów - dzięki optymalizacji  rozwiązania opakowaniowego, które opracowaliśmy korzystając z SupplySmart.

Case study

Zrównoważony rozwój

W Smurfit Kappa zrównoważony rozwój widoczny jest w każdym aspekcie naszej działalności. Przeczytaj o tym, jak osiągneliśmy cel obniżenia wskaźnika ChZT trzy lata wcześniej.

Dowiedz się więcej

Kariera

Kimkolwiek jesteś: studentem,absolwentem czy profesjonalistą, poszerzaj swoje horyzonty oraz rozwiń karierę z nami

Dowiedz się więcej
Area G
Area H
​Najnowsze informacje
 

 Extended Content Query

 
Dowiedz się więcej