Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Area C
Area D

eSmart

Poprzez eSmart, usługę opakowaniową Smurfit Kappa dla e-commerce, nasi eksperci mogą przeanalizować i zoptymalizować wydajność opakowań Twojej firmy w 12 obszarach biznesowych

Dowiedz się więcej

Opakowania konsumenckie

Opakowania dla konsumentów odgrywają bardzo ważną rolę w przyciąganiu i komunikowaniu kupującym wartości marki. Nasze holistyczne podejście do opakowań uwzględnia potrzeby marketingu i łańcucha dostaw. Mamy więc pewność, że nasze opakowanie spełnia wymogi wizerunkowe i funkcjonalne.

Dowiedz się więcej

Słodycze

Na półce, ladzie czy na końcu sklepowej alejki – przyciągnięcie wzroku kupujących to klucz do udanej sprzedaży. Stosując naukowe podejście do opakowań słodyczy jesteśmy w stanie zwiększyć widoczność produktów, ułatwić nawigację oraz wzmacniać Twoją markę w celu zwiększenia sprzedaży.

Dowiedz się więcej
Area E
​Zrównoważony rozwój

Raport Zrównoważonego Rozwoju

Smurfit Kappa świętuje dziesiątą rocznicę wdrożenia programu zrównoważonego rozwoju publikując kolejny raport, który pokazuje osiągniecia w pięciu priorytetowych obszarach (Las, Zmiany klimatyczne, Woda, Odpady i Ludzie).

Pobierz raport

Kontrola pochodzenia produktu

Dzięki certyfikacji pochodzenia produktu uzyskujemy gwarancję odpowiedzialnego zarządzania źródłami pochodzenia surowca. Zobacz co kontrola pochodzenia produktu wnosi do Twojego biznesu.

Dowiedz się więcej
Area F
​Odkryj Smurfit Kappa

Open the Future

Zobacz nasze filmy na temat innowacyjności i współpracy, aby przekonać sie jak nasze rozwiązania opakowaniowe moga wpłynać na rozwój Twojego biznesu

Odwiedź openthefuture.pl

SupplySmart

Linia pakująca w firmie Bike Fun International działa dwa razy szybciej, za połowę kosztów - dzięki optymalizacji  rozwiązania opakowaniowego, które opracowaliśmy korzystając z SupplySmart.

Case study

Zrównoważony rozwój

W Smurfit Kappa zrównoważony rozwój widoczny jest w każdym aspekcie naszej działalności. Przeczytaj o tym, jak osiągneliśmy cel obniżenia wskaźnika ChZT trzy lata wcześniej.

Dowiedz się więcej

Kariera

Kimkolwiek jesteś: studentem,absolwentem czy profesjonalistą, poszerzaj swoje horyzonty oraz rozwiń karierę z nami

Dowiedz się więcej
Area G
Area H
​Najnowsze informacje
 

 Extended Content Query

 
Dowiedz się więcej