Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Area C
  • 35 zemí
  • 3 kontinenty
  • 46,000 zaměstnanců
  • 370 pracovišť
  • naše lokality
Area D

eSmart

eSmart je unikátní služba týkající se obalů pro elektronické obchodování od společnosti Smurfit Kappa, kde mohou naši odborníci prověřit a optimalizovat výkonnost vašich obalů ve 12 různých oblastech obchodu.

Čtěte více

Bag-in-Box balení

Prodlužte dobu životnosti vašeho tekutého nebo polotekutého potravinářského výrobku jedním z našich inovativních řešení - Bag-in-Box.  Ochráníme každou vzácnou kapku v celém dodavatelském řetězci až ke koncovému zákazníkovi, přičemž zajistíme, že obsah zůstane čerstvý po delší dobu při zachování vynikající chuti ještě několik týdnů po otevření.

Poznejte naše balení Bag-in-Box

Cukrovinky

Ať už na regále, na pultě nebo na konci uličky, získání pozornosti nakupujícího v okamžiku nákupu je klíčem k prodejnímu úspěchu. Použitím vědeckého přístupu k obalům cukrovinek jsme schopni zlepšit viditelnost produktu, usnadnit navigaci a posílit značku za účelem zvýšení prodeje.

Zjistěte více
Area E
​Odpovědnost k okolí

Výroční zpráva o udržitelnosti 2016

Smurfit Kappa oslavuje desetiletí na vrcholu v oblasti udržitelnosti a v souvislosti s tím vydává svou desátou výroční zprávu. Zpráva ukazuje, jaký pokrok byl učiněn v našich pěti prioritních oblastech (lesnictví, změna klimatu, voda, odpad a lidé) a jak pokračujeme v plnění ambiciózních cílů stanovených pro rok 2020.

Stáhnout zprávu

Sustainability Report 2017

Smurfit Kappa takes another stride forward in reaching sustainability goals with the release of its 11th Sustainability report. The reports show the progress we’ve made in our five priority areas (Forest, Climate Change, Water, Waste and People), and how we are on track to meet our ambitious 2020 sustainability goals.

Čtěte více
Area F

Open the future

Podívejte se na naše příběhy o inovaci, inovativním myšlení a spolupráci, abyste se přesvědčili o tom, jak mohou naše obalová řešení změnit podobu vašeho podnikání.

Navštivte openthefuture.cz

SupplySmart

Bike Fun International’s packing line is running at twice the speed, for half the cost – thanks to the fully optimised packaging solution we developed through SupplySmart.

Přečtěte si případovou studii

Udržitelnost

Read how we’re leading the packaging industry in water management, reaching our 2020 target of returning better quality water to the environment, three years early.

Náš pokrok

Kariéra

Ať už jste student, absolvent nebo zkušený odborník - rozšiřte své obzory a obohaťte svou kariéru u nás.

Čtěte více
Area G
Area H
​Zprávy a aktuální informace
 

 Nejnovější zprávy

 
Více zpráv