Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Area C
Area D

SupplySmart

SupplySmart to połączenie unikalnych narzędzi, danych i wiedzy, umożliwiających optymalizację funkcji opakowań w całym łańcuchu dostaw oraz gwarantujący, że podejmowane decyzje przyniosą zauważalne oszczędności

Dowiedz się więcej

Opakowania dla e-commerce

Twoi klienci oczekują na towar od momentu zamówienia go. Z tego powodu nasze opakowania dla sektora e-commerce są zoptymalizowane pod cały łańcuch dostaw, zapewniają najwyższy poziom ochrony oraz pozytywnych odczuć klienta związanych z marką.

Dowiedz się więcej

Opakowania na owoce i warzywa

Jako wiodący dostawca opakowań dla rynku świeżych owoców i warzyw rozumiemy potrzeby hodowców, firm pakujących i detalistów. Nasza oferta opakowań z tektury falistej oraz znajomość maszyn ma na celu zwiększyć prędkość produkcji i zminimalizować uszkodzenia produktu.

Dowiedz się więcej
Area E
​Zrównoważony rozwój

Raport Zrównoważonego Rozwoju

Smurfit Kappa świętuje dziesiątą rocznicę wdrożenia programu zrównoważonego rozwoju publikując kolejny raport, który pokazuje osiągniecia w pięciu priorytetowych obszarach (Las, Zmiany klimatyczne, Woda, Odpady i Ludzie).

Pobierz raport

Kontrola pochodzenia produktu

Dzięki certyfikacji pochodzenia produktu uzyskujemy gwarancję odpowiedzialnego zarządzania źródłami pochodzenia surowca. Zobacz co kontrola pochodzenia produktu wnosi do Twojego biznesu.

Dowiedz się więcej
Area F
​Odkryj Smurfit Kappa

Open the Future

Zobacz nasze filmy na temat innowacyjności i współpracy, aby przekonać sie jak nasze rozwiązania opakowaniowe moga wpłynać na rozwój Twojego biznesu

Odwiedź openthefuture.pl

SupplySmart

Linia pakująca w firmie Bike Fun International działa dwa razy szybciej, za połowę kosztów - dzięki optymalizacji  rozwiązania opakowaniowego, które opracowaliśmy korzystając z SupplySmart.

Case study

Zrównoważony rozwój

W Smurfit Kappa zrównoważony rozwój widoczny jest w każdym aspekcie naszej działalności. Przeczytaj o naszych osiągnięciach w pięciu obszarach.

Nasze osiągnięcia

Kariera

Kimkolwiek jesteś: studentem,absolwentem czy profesjonalistą, poszerzaj swoje horyzonty oraz rozwiń karierę z nami

Dowiedz się więcej
Area G
Area H
​Najnowsze informacje
 

 Extended Content Query

 
Dowiedz się więcej