Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Area C
Area D

ShelfSmart

Zobacz jak właściwie przygotowane opakowania gotowe na półkę skutecznie zwiększają sprzedaż. Zapewniają jednocześnie maksymalne korzyści dla Twojej marki, tam gdzie jest to najbardziej potrzebne: w miejscu zakupu.

Dowiedz się więcej

Opakowania dla e-commerce

Twoi klienci oczekują na towar od momentu zamówienia go. Z tego powodu nasze opakowania dla sektora e-commerce są zoptymalizowane pod cały łańcuch dostaw, zapewniają najwyższy poziom ochrony oraz pozytywnych odczuć klienta związanych z marką.

Dowiedz się więcej

Opakowania na owoce i warzywa

Jako wiodący dostawca opakowań dla rynku świeżych owoców i warzyw rozumiemy potrzeby hodowców, firm pakujących i detalistów. Nasza oferta opakowań z tektury falistej oraz znajomość maszyn ma na celu zwiększyć prędkość produkcji i zminimalizować uszkodzenia produktu.

Dowiedz się więcej
Area E
​Zrównoważony rozwój

Raport Zrównoważonego Rozwoju

Smurfit Kappa raportuje osiągniecia i wkład w zrównoważony rozwój we wszystkich swoich oddziałach w 9-tym corocznym Raporcie Zrównoważonego Rozwoju.

Pobierz raport

Kontrola pochodzenia produktu

Dzięki certyfikacji pochodzenia produktu uzyskujemy gwarancję odpowiedzialnego zarządzania źródłami pochodzenia surowca. Zobacz co kontrola pochodzenia produktu wnosi do Twojego biznesu.

Dowiedz się więcej
Area F
​Odkryj Smurfit Kappa

Open the Future

Zobacz nasze filmy na temat innowacyjności i współpracy, aby przekonać sie jak nasze rozwiązania opakowaniowe moga wpłynać na rozwój Twojego biznesu

Odwiedź openthefuture.pl

Nagrodzone projekty

Karten i Smurfit Kappa otrzymali jedną z prestiżowych nagród Red Dot Awards 2017 w kategorii Produkt

Dowiedz się więcej

Zrównoważony rozwój

W Smurfit Kappa zrównoważony rozwój widoczny jest w każdym aspekcie naszej działalności. Przeczytaj o naszych osiągnięciach w pięciu obszarach.

Nasze osiągnięcia

Kariera

Kimkolwiek jesteś: studentem,absolwentem czy profesjonalistą, poszerzaj swoje horyzonty oraz rozwiń karierę z nami

Dowiedz się więcej
Area G
Area H
​Najnowsze informacje
 

 Extended Content Query

 
Dowiedz się więcej