Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Area C
  • 34 zemí
  • 3 kontinenty
  • 45,000 zaměstnanců
  • 370 pracovišť
  • naše lokality
Area D

ShelfSmart

Podívejte se, jak je prokázáno, že obaly pro regálový prodej zvyšují tržby rychlým a nákladově efektivním způsobem. Poskytnou maximální užitek pro vaši značku v případech, kdy na tom nejvíce záleží. V okamžiku nákupu.

Čtěte více

Bag-in-Box balení

Prodlužte dobu životnosti vašeho tekutého nebo polotekutého potravinářského výrobku jedním z našich inovativních řešení - Bag-in-Box.  Ochráníme každou vzácnou kapku v celém dodavatelském řetězci až ke koncovému zákazníkovi, přičemž zajistíme, že obsah zůstane čerstvý po delší dobu při zachování vynikající chuti ještě několik týdnů po otevření.

Poznejte naše balení Bag-in-Box

Cukrovinky

Ať už na regále, na pultě nebo na konci uličky, získání pozornosti nakupujícího v okamžiku nákupu je klíčem k prodejnímu úspěchu. Použitím vědeckého přístupu k obalům cukrovinek jsme schopni zlepšit viditelnost produktu, usnadnit navigaci a posílit značku za účelem zvýšení prodeje.

Zjistěte více
Area E
​Odpovědnost k okolí

Výroční zpráva o udržitelném rozvoji

Smurfit Kappa představuje svůj závazek k udržitelnému obchodnímu růstu ve své 9. výroční zprávě o udržitelném rozvoji: "Udržitelnost v každém vlákně".

Prohlédněte si výroční zprávu

Spotřebitelský řetězec

Náš certifikovaný Spotřebitelský řetězec je vaší zárukou dodavatelského řetězce s prokazatelně udržitelnými obaly. Na každé faktuře naleznete důkaz pravosti našich slov. Zjistěte, co může certifikovaný Spotřebitelský řetězec znamenat pro vaše podnikání.

Čtěte více
Area F

Open the future

Podívejte se na naše příběhy o inovaci, inovativním myšlení a spolupráci, abyste se přesvědčili o tom, jak mohou naše obalová řešení změnit podobu vašeho podnikání.

Navštivte openthefuture.cz

Vítězné obalové řešení

KarTent a Smurfit Kappa obdrželi ocenění za inovaci v oblasti designu výrobků na mezinárodně uznávaných cenách Red Dot Awards za průkopnický stan z lepenky.

Zjistěte více

Udržitelnost

Ve Smurfit Kappa je udržitelnost základem všechno, co děláme. Přečtěte si o pokroku dosaženému prostřednictvím našich pěti strategických priorit udržitelnosti.

Náš pokrok

Kariéra

Ať už jste student, absolvent nebo zkušený odborník - rozšiřte své obzory a obohaťte svou kariéru u nás.

Čtěte více
Area G
Area H
​Zprávy a aktuální informace
 

 Nejnovější zprávy

 
Více zpráv